Jsem tu pro Vás

V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte zeptat, jsem tu pro Vás!

Kontakty

Fakturační adresa

Michal Slezáček
Polní 1133, 685 01 Bučovice
Bankovní spojení: 115-6959570297/0100

Spojme se

+420 777 846 525
msfolie@gmail.com

Firemní údaje

IČ: 73840882
DIČ: CZ7911163898
Příslušný úřad: Mětský úřad Bučovice

Napište mi

Děláte izolace jen z hydroizolačních fólií, nebo provádíte i asfaltové pásy?
Asfaltové pásy provádíme pouze jako parozábrany, hydroizolace vždy provádím z hydroizolačních fólií z měkčeného PVC nebo flexibilních polyolefínů (FPO, TPO).
Provádíte i zateplení plochých střech, nebo jen hydroizolace?
Provádím kompletní realizaci plochých střech, tedy parozábrany, zateplení a hydroizolace. Pokud jde o zelenou střechu, provádím i pokládku vrstev zelené střechy.
Realizujete i nerezové a plastové bazény?
Zaměřujeme se na realizaci bazénů, kde vodotěsnou hydroizolační vrstvu tvoří hydroizolační fólie z měkčeného PVC. Kromě jiného je důvodem i snadná opravitelnost případných závad, které vzniknou provozem bazénu. Ostatní typy bazénů přenecháváme specialistům na danou technologii.
Provádíte i rekonstrukce plochých střech?

Ano, rekonstrukce plochých střech tvoří nedílnou součást mé činnosti. Před rekonstrukcí ale komunikuji způsob provedení se zákazníkem, případně s odborníky tak, aby byla skladba pro rekonstrukci co nejideálnější. I dobře realizovaná další hydroizolace může mít za následek zvýšenou kondenzaci ve skladbě a zhoršení stavu střechy.

Jste schopen najít defekt ploché střechy, kudy mi zatéká?
Pokud nepomůže optická kontrola, přecházíme ke hledání defektu zkušební jehlou, popřípadě jiskrovou zkouškou střechy, která poměrně jistě defekt, kterým dochází k zatečení, nalezne. Zkoušku si objednáváme, je tedy vždy placená. Zkouška se dá použít i ke zjištění těsnosti povlaku spodní stavby před pokládkou dalších vrstev při stavbě.