O mém poslání

Jsem držitel mnohých certifikátů k provádění mnoha typů hydroizolačních systémů a pravidelně se vzdělávám pro vyšší odbornost provádění.

O mně

Mé jméno je Michal Slezáček a hydroizolacím se věnuji již od roku 2006. Podnikám na své jméno a za provedenou práci si ručím, neschovávám se za společnost s ručením omezeným atd. Proto svou práci beru jako poslání a mým cílem u každé realizace, ať už se jedná o plochou střechu nebo bazén, je spokojený zákazník. K tomu je potřeba, abych byl se svou prací 100% spokojen i já a mohl ji s čistým svědomím zákazníkovi předat. Proto si k sobě beru za pomocníky jen lety prověřené partnery, na které je spolehnutí a mohu jim věřit. Postupem času se k provádění nových a rekonstrukcím plochých střech přidaly i realizace bazénů, jezírek a spodních staveb z hydroizolačních fólií. Vždy jde o to, provést práci tak, aby byla hydroizolace těsná a funkční. U provádění bazénů a jezírek je to výzva, protože v hloubce 2 m je na hydroizolaci vyvíjen tlak vody 2 tuny, takže je potřeba nejvyšší preciznost.

Za dobu, po kterou provádím realizace plochých střech, bazénů, hydroizolací spodní stavby a jezírek provádím, jsem odevzdal zákazníkům stovky realizovaných projektů, ze kterých některé si můžete prohlédnout v referencích. Nemálo zákazníkům jsem pomohl i v případě, že jejich dům měl střechu provedenu neodborně, obrátil se na mě o pomoc a bylo potřeba odborného zásahu ke správné funkci konstrukce.

Pokud chce po mně zákazník provést něco, o čem vím, že nebude fungovat, raději práci odmítám.

V případě, že jde o řešení složitějšího problému, přibírám si ke svému rozhodování odborníky pro danou oblast konstrukcí. Zde jde zejména o tepelnou techniku, řešení odvětrání střech atd.

O tom co a jak bude při realizaci provedeno se dohodnu se zákazníkem dopředu, abychom předešli při provádění prací změnám a nedorozuměním.
Jsem držitel mnohých certifikátů k provádění mnoha typů hydroizolačních systémů a pravidelně se vzdělávám pro vyšší odbornost provádění.
Pro provádění hydroizolačních povlaků využívám výhradně vlastní svařovací agregáty značky Leister.

Většinu realizací provádím s ohledem na dostupnost v regionu jižní Moravy, po dohodě jsem ale schopen realizace provádět po celé České republice.

Kvalita na prvním místě

9

Bohaté zkušenosti

Díky dynamickému rozvoji mohu mým zákazníkům nabídnout nejen zkušenosti, ale i velmi kvalitní provedení práce.

9

Vysoká životnost díla

Neméně vážný důraz kladu na střešní kotevní techniku. Veškeré kotevní prvky splňují přísné normy, a tímto zaručuji vysokou životnost celého díla.

9

Kvalitní svařovací přístroje

Pro dosažení maximální kvality svarů na fóliových materiálech používám svařovací automat UNIROOF E 40 od renomované značky LEISTER.

Let zkušeností

Projektů dokončených

Článek o zelené střeše

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo…

Hledáte služby hydroizolací?

Rád Vám pomohu