O mém poslání

Jsem držitel mnohých certifikátů k provádění mnoha typů hydroizolačních systémů a pravidelně se vzdělávám pro vyšší odbornost provádění.

O mně

Mé jméno je Michal Slezáček a hydroizolacím se věnuji již od roku 2006. Podnikám na své jméno a za provedenou práci si ručím, neschovávám se za společnost s ručením omezeným atd. Proto svou práci beru jako poslání a mým cílem u každé realizace, ať už se jedná o plochou střechu nebo bazén, je spokojený zákazník. K tomu je potřeba, abych byl se svou prací 100% spokojen i já a mohl ji s čistým svědomím zákazníkovi předat. Proto si k sobě beru za pomocníky jen lety prověřené partnery, na které je spolehnutí a mohu jim věřit. Postupem času se k provádění nových a rekonstrukcím plochých střech přidaly i realizace bazénů, jezírek a spodních staveb z hydroizolačních fólií. Vždy jde o to, provést práci tak, aby byla hydroizolace těsná a funkční. U provádění bazénů a jezírek je to výzva, protože v hloubce 2 m je na hydroizolaci vyvíjen tlak vody 2 tuny, takže je potřeba nejvyšší preciznost.

Za dobu, po kterou provádím realizace plochých střech, bazénů, hydroizolací spodní stavby a jezírek provádím, jsem odevzdal zákazníkům stovky realizovaných projektů, ze kterých některé si můžete prohlédnout v referencích. Nemálo zákazníkům jsem pomohl i v případě, že jejich dům měl střechu provedenu neodborně, obrátil se na mě o pomoc a bylo potřeba odborného zásahu ke správné funkci konstrukce.

Pokud chce po mně zákazník provést něco, o čem vím, že nebude fungovat, raději práci odmítám.

V případě, že jde o řešení složitějšího problému, přibírám si ke svému rozhodování odborníky pro danou oblast konstrukcí. Zde jde zejména o tepelnou techniku, řešení odvětrání střech atd.

O tom co a jak bude při realizaci provedeno se dohodnu se zákazníkem dopředu, abychom předešli při provádění prací změnám a nedorozuměním.
Jsem držitel mnohých certifikátů k provádění mnoha typů hydroizolačních systémů a pravidelně se vzdělávám pro vyšší odbornost provádění.
Pro provádění hydroizolačních povlaků využívám výhradně vlastní svařovací agregáty značky Leister.

Většinu realizací provádím s ohledem na dostupnost v regionu jižní Moravy, po dohodě jsem ale schopen realizace provádět po celé České republice.

Zkušenosti od roku

Projektů dokončených

Potřebujete provést hydroizolaci?

Rád Vám pomohu